wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Doradztwo
Kontakt
  • AlMelle Dorota Rogalska

    NIP: 795-155-53-79
  • E-mail:sklep@almelle.pl
  • Telefon728-842-905
  • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 18.00, w soboty 09.00 - 15.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Doradztwo

DORADZTWO

 

Jestem Doradcą Noszenia Dzieci w chustach i nosidełkach miękkich Akademii Noszenia Dzieci AND. Prowadzę warsztaty z zakresu nauki wiązań, oraz konsultacje indywidualne dla rodziców z Łodzi i okolic. Dogodne godziny, niskie ceny, możliwość dojazdu do klienta.
 

KIM JESTEŚMY? CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?


Doradcy noszenia: to osoby po specjalnych kursach, które wspierają rodziców w nauce noszenia dzieci w chustach i nosidełkach miękkich. Pomagają dobrać chustę, jej długość, oraz rodzaj wiązania do wieku i etapu rozwojowego Waszego dziecka. Odpowiedzą również na wszelkie wątpliwości i pytania dotyczące noszenia. Doradca jest też często rodzicem z własnym doświadczeniem w noszeniu dzieci.


Konsultacja indywidualna: to wygodna forma nauki wiązania chusty. Umożliwia dostosowanie się do rytmu dnia dziecka, oraz zapewnienie komfortu, jakim jest znane otoczenie własnego mieszkania. Trwa około 1 – 1,5 godziny. Gdyby malec zasnął doradca zapewni możliwość ćwiczeń wiązań na dociążonej lalce.


Warsztaty noszenia dzieci: to nauka wiązania chusty w niewielkiej grupie. Trwają zwykle około 2 godziny. Są organizowane w miejscach przyjaznych rodzicom z malutkimi dziećmi.


W sprawie konsultacji indywidualnych i warsztatów proszę o kontakt na:
+48 728 842 905, almellebaby@vp.pl.

Dorota Rogalska

Spotkanie doradców noszenia dzieci w 2015 roku:


Przejdź do strony głównej